6 tipů na doplnění vitamínů a minerálů

Vážení chovatelé a milovníci zvířat,

chlad, sníh a studený vítr vytvářejí ztížené podmínky a zimní měsíce jsou pro chov náročnějším obdobím. Zvířata mají v zimě mnohem vyšší spotřebu energie, a tak vyžadují celkově kvalitnější péči. Krmivo by mělo nabídnout dostatečnou výživu, ale některé zvířata mohou potřebovat doplňkové vitamíny a minerály na podporu imunitního systému.

6 tipů na doplnění vitamínů a minerálů

  • BENEFEED Amivit pro drůbež, extrémně účinný koncentrát aminokyselin a vitamínů. Speciální technologie výroby snižuje degradaci vitamínů v žaludku a zažívacím traktu. Nedochází také k ulpívání „tukových“ vitamínů A, D, E, K na stěnách napáječek a rozvodů vody, což významně přispívá k hygieně v chovu.
  • UNIVIT Roboran pro morčata, vitamino-minerální doplňkové krmivo, které slouží k optimálnímu zásobení organismu morčete nezbytným vitaminem C a dalšími potřebnými živinami. Krmivo obsahuje stabilní derivát kyseliny askorbové. Uvolňuje se v těle postupně a tím je zajištěno plynulé zásobování organismu vitaminem C.
  • BENEFEED Amivit pro králíky, obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro zažívání a trávení. Organické kyselina okyselují napájecí vodu, účinně ji také konzervují a stabilizují. V organismu jsou navíc využitelné jako zdroj energie. Redukují potíže zažívacího traktu a zlepšují stravitelnost bílkovin.
  • BEAPHAR Mausertropfen vitamínové kapky pro okrasné ptactvo, plně nahrazují nedostatek vitamínů a minerálů v krmivu například v zimním období. Vylepšují barvu peří, zlepšují hlas, posilují přirozenou obranyschopnost. Udržují ptáka v dobré kondici, zejména když je oslabený přepeřováním a potřebuje životně důležité živiny.
  • BENEFEED Amivit pro holuby, obsahuje vyvážený poměr elektrolytických prvků podporujících účinnost jednotlivých aktivních složek výrobku. Složení: minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další), vitamín C, extrakty přírodního původu, upravená pitná voda.
  • UNIVIT Roboran pro obojživelníky, je komplexním zdrojem vitamínů, minerálů a aminokyselin pro potřeby obojživelníků. Obsahuje také vysoce kvalitní, biologicky aktivní betaglukany. Betaglukany jsou přírodní polysacharidy, který zvyšují obranyschopnost organismu a pozitivně podporují imunitní systém.

Děkujeme, že nakupujete u nás,
tým ZVERIMEX a JÁ