O nás

Ergotep společně s Českým svazem chovatelů realizují projekt, který nese název ZVERIMEXaJÁ. Jedná se obchod určený primárně pro chovatele, pro B2B obchodování a e-shopové řešení, který nabídne kvalitní sortiment a zázemí nejen pro členy svazu, ale také pro veřejnost. Široká nabídka produktů a služeb umožní pohodlně a výhodně nakoupit řešení potřeb jednotlivých zákazníkům všech věkových kategori a řešení potřeb firmám. V projektu můžete očekávat kvalitní dodavatele, mezi které patří například Mifuma, Kampol, Mikrop, De Heus, Univit, Benefeed, Probiobed, Brit, Fitmin a další.

 
o-nas

Družstvo Ergotep je na trhu 19 let a v tomto projektu zajišťuje své standardní služby jako je obchodní činnost, skladování, kompletace, distribuce zásilek s potřebným klientským servisem včetně zasílání požadovaného objemu zboží a služeb koncovým zákazníkům chovatelům. V řeči čísel to znamená, že ročně odešle ve svých projektech přes 250 tisíc objednávek, převeze 983 tun zboží a vyřídí přes 10 000 telefonických dotazů.

 

Proč spolupráce s Českým svazem chovatelů? Jedná se o zájmový spolek, sdružující chovatele drobných zvířat jako jsou chovy koček, králíků, slepic, holubů, ptactva, drůbeže, ostatních hlodavců a dalších, což je ideální partner pro tuto kooperaci a to pro svoji odbornost, zkušenosti a jasně formované potřeby

Důležitou vlastností projektu je profesionální, tradiční a spolehlivý klientský přístup, díky kterému si zde vyberete kvalitní produkty, vyřešíte specifické potřeby a naleznete odborné rady. To vše na jednom místě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení