O nás

Ergotep společně s Českým svazem chovatelů realizují projekt, který nese název ZVERIMEXaJÁ. Jedná se obchod určený primárně pro chovatele, pro B2B obchodování a e-shopové řešení, který nabídne kvalitní sortiment a zázemí nejen pro členy svazu, ale také pro veřejnost. Široká nabídka produktů a služeb umožní pohodlně a výhodně nakoupit řešení potřeb jednotlivých zákazníkům všech věkových kategori a řešení potřeb firmám. V projektu můžete očekávat kvalitní dodavatele, mezi které patří například Mifuma, Kampol, Mikrop, De Heus, Univit, Benefeed, Probiobed, Brit, Fitmin a další.

 
o-nas

Družstvo Ergotep je na trhu 19 let a v tomto projektu zajišťuje své standardní služby jako je obchodní činnost, skladování, kompletace, distribuce zásilek s potřebným klientským servisem včetně zasílání požadovaného objemu zboží a služeb koncovým zákazníkům chovatelům. V řeči čísel to znamená, že ročně odešle ve svých projektech přes 250 tisíc objednávek, převeze 983 tun zboží a vyřídí přes 10 000 telefonických dotazů.

 

Proč spolupráce s Českým svazem chovatelů? Jedná se o zájmový spolek, sdružující chovatele drobných zvířat jako jsou chovy koček, králíků, slepic, holubů, ptactva, drůbeže, ostatních hlodavců a dalších, což je ideální partner pro tuto kooperaci a to pro svoji odbornost, zkušenosti a jasně formované potřeby

Důležitou vlastností projektu je profesionální, tradiční a spolehlivý klientský přístup, díky kterému si zde vyberete kvalitní produkty, vyřešíte specifické potřeby a naleznete odborné rady. To vše na jednom místě.