VILEDA Pet Pro

Nově produkty pro vaše čtyřnohé kamarády. Vylepšete svou péči o zvířecí mazlíčky nejnovějšími produkty značky Vileda Pet Pro.

Nový čisticí ručník Vileda Pet Pro z mikrovlákna – pro rychlé a účinné čištění a jemné sušení tlapek a srsti. Vysoká absorpční schopnost ručníku umožní rychlé a dokonalé vysušení.

🐾 Rychlé sušení tlapek
Ručník na rychlé a účinné čištění a jemné sušení tlapek i srsti vašeho mazlíčka. Můžete se tak vyhnout nepořádku v domě.

🐾 Z mikrovlákna
Měkký ručník z mikrovlákna, který se rychle vstřebává a schne. Speciální vaflová struktura jemně odstraňuje nečistoty z tlapek a srsti.

🐾 Rychleschnoucí
Ručník je velmi odolný, lze ho prát do 60 °C a schne rychleji než běžný bavlněný ručník, vždy je připraven k použití na další procházku.

Nový elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro – kartáč pro rychlé a účinné odstranění zvířecích chlupů snadným a šetrným způsobem pomocí elektrostatického působení měkkých štětin.

🐾 Účinný
Kartáč pro rychlé a účinné odstranění zvířecích chlupů.

🐾 Šetrný
Zanechá vaše čalounění a koberce čisté bez zvířecích chlupů rychlým, snadným a šetrným způsobem.

🐾 Elektrostatický
Díky elektrostatickému působení přitahují měkké pryžové štětiny chlupy domácích mazlíčků z jakýchkoli měkkých povrchů v domě, včetně koberců a těžko dostupných míst. Po použití jej můžete jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou a používat znovu a znovu.

Nový smeták Vileda Pet Pro – smeták pro rychlé a účinné odstranění zvířecích chlupů pomocí elektrostatického působení gumových štětin.

🐾 Elektrostatický
Gumové štětiny, které přitahují a shromažďují chlupy díky elektrostatické síle​.

🐾 Snadné čištění
Smeták se velmi snadno čistí, stačí opláchnout pod tekoucí vodou.

🐾 Univerzální
Tento smeták je vhodný pro všechny typy podlah včetně koberců.