VETERINOL jako první péče

Nové produkty pro ošetření, odstranění zápachu, hygienu a dezinfekci pro domácí a hospodářská zvířata.

👩‍⚕️👨‍⚕️ VETERINOL při aplikaci nepálí, nebolí a zvířata ho velmi dobře snášejí.

🔎 VETERINOL 5 l roztok
🔎 VETERINOL 500 ml roztok + rozprašovač

Je superoxidovaný, netoxický a nedráždivý přípravek k čištění, zvlhčování a ošetřování akutních a chronických ran, abscesů, popálenin a oděrek, k čištění očí, uší a ústní dutiny, na ekzémy a „hot-spoty“ u všech druhů zvířat. Nepřekáží jim mírně slaná chuť, ani slabý zápach chloru. Velmi dobře ho přijímají ve vodě, stejně tak při samotné aplikaci na citlivá a bolavá místa (kůže, sliznice, oči, uši). U některých zvířat je možné pozorovat nepohodlí při aplikaci spreje a to z důvodu zvukového vnímání, které při stříkání vytváří. V takovém případě je možné aplikaci provádět formou výplachu pomocí stříkačky, nebo v kombinaci s namočenou gázou.

📌 Bezpečný
Pro všechny druhy zvířat, psi, kočky, koně,hospodářská zvířata, exotické druhy, ptáky, obojživelníky, plazi a ryby. Je bezpečný pro gravidní i zvířata krmená mateřským mlékem.

📌 Široké využití
Čistí, zvlhčuje a ošetřuje škrábance, odřeniny, infikované rány (kousnutí), abscesy, popáleniny. Vhodné pro pooperační péči, ale i každodenní toaletu očí, úst a ústní dutiny. Dezinfikuje misky, hračky, postroje i obydlí (klícky, akvárium, terárium). Účinně eliminuje pachy.

📌 Slovenský výrobek
Je vyrobený na Slovensku. Nepoškozuje zdravé tkáně, není toxický, nedráždí oči, uši, dýchací cesty, kůži a sliznici zvířat ani lidí, které je ošetřují. Není škodlivý k životnímu prostředí.

🔎 VETERINOL 150 ml gel
🔎 VETERINOL 40 ml gel + ušní aplikátor

Slouží k čištění, zvlhčování a ošetřování akutních a chronických ran, abscesů, popálenin a oděrek u všech druhů zvířat.

Jak se VETERINOL aplikuje?

VETERINOL je možné aplikovat postřikem, mytím, oplachem, vetřením v případě gelu, stejně tak pomocí obkladů. Rány, zejména ty infikované, je třeba ošetřovat několikrát denně (minimálně 3 - 4x denně). Doporučujeme rány vyplachovat postřikem, protože pod tlakem roztoku dochází k odstranění odumřelých buněk a nečistot z rány. Následně je vhodné aplikovat gázové čtverečky namočené v roztoku VETERINOL, nebo VETERINOL gel, který udrží ránu čistou, vlhkou a zabrání možné kontaminaci z okolí.