TOP nabídka

Vážení chovatelé a milovníci zvířat,

aktualizujeme svůj inventář, abychom zůstali v kroku s časem. Tady je spousta tipů na nákupy za dobrou cenu.

Zvýhodněné zboží s expirací

  • ENERGYS Nosnice, Klasik, 25 kg, sypká krmná směs určená pro nosnice ve snášce. Svoji hrubě šrotovanou strukturou přispívá k maximální užitkovosti – vysoká snáška, vyvážený poměr živin, obsah cereálií.
  • ČSCH Kompletní krmivo pro odchov kuřat (0-5 týdnů), 25 kg, pro zdravý start. Enzymy - pro ještě lepší využitelnost a stravitelnost živin díky zajištění uvolnění minerálních látek z jinak nestravitelných fytátů.
  • ČSCH Kompletní krmivo pro výstavní holuby, 25 kg, malé granulky – homogenizace směsi zajistí správný příjem všech složek, zejména minerálně vitamínového komplexu. Acariflash – rostlinné extrakty a esenciální oleje.
  • ENERGYS Holub Premium, 10 kg, kompletní krmivo ve formě granulí s vyšším obsahem energie. Použít lze pro všechny kategorie a plemena holubů. Směs je vhodná pro masná plemena, ale i pro poštovní holuby v závodní sezóně.
  • ENERGYS Králík, Champion, 25 kg, krmivo pro výstavní králíky, neobsahuje kokcidiostatika. Unikátní složení významně podporuje kvalitu a růst srsti. Podávejte při přelínávání a minimálně 2 měsíce před zahájením výstavní sezóny.
  • KAMPOL, Křeček, 10 kg, plnohodnotné a univerzální krmivo pro různé druhy křečků. Receptura vychází výhradně z přirozených složek, které zajišťují dokonalou a chutnou stravu ze speciálně zvolených, velmi kvalitních obilnin a granulátů.

Děkujeme, že nakupujete u nás,
tým ZVERIMEX a JÁ